אודות METRA SLIM ISRAEL

עיצוב - איכות – עמידות - בטיחות

Metra היא אחת מהחברות המובילות בעולם בתחום פיתוח וייצור של מוצרים מעוצבים העשויים מאלומיניום. לחברת  Metra נוכחות איתנה בכל מדינות אירופה ובכל רחבי העולם, לרבות בישראל. Metra מנהלת 3 מפעלי ייצור באיטליה, 4 מרכזים לוגיסטיים, יותר מ -40 מרכזי הפצה ויש לה למעלה מ- 5,000 חברות שותפות ברחבי העולם.


קו המוצרים של Metra רחב מאד והוא כולל פרופילים לחלונות הזזה, חלונות לפתיחה פנימה, דלתות הזזה, דלתות ציר לבתים ולמשרדים, תריסים, סוככים ועוד. הפרופילים העשויים אלומיניום שמייצרת Metra לחלונות ולדלתות, נחשבים לאיכותיים ביותר בשל עמידותם בכל תנאי האקלים, בזכות הבידוד התרמי (65% הפחתת איבוד אנרגיה), יכולתם למנוע חדירת רוח ומים, עמידותם בפני קורוזיה, הבידוד האקוסטי ורמת הבטיחות הגבוהה מפני ניסיונות פריצה.

בנוסף ליתרונות הפונקציונאליים, ברמה העיצובית, Metra מספקת לכם אפשרויות רבות בבחירת אביזרים עיצוביים וצבעים מיוחדים לכל טעם אסתטי.

מוצרי Metra מיוצרים על פי תקני האיכות המחמירים ביותר כדוגמת ISO 9001 ואיכותם הגבוהה קיבלה הכרה ואישור על ידי כל הרשויות ברמה הבינלאומית המעניקות תו איכות, לרבות ה-CE   האירופאי. בנוסף, המוצרים מאושרים על ידי האיגודים המקצועיים בתחום האלומיניום, ביניהם:
איגוד יצרני האלומיניום האירופאי, האיטלקי והגרמני .

 

אלומיניום – חומר חזק ועמיד

אלומיניום הינו חומר בעל מאפיינים מכאניים מעולים, דורש מינימום השקעה בתחזוקה בהשוואה לעץ, עמיד לאורך שנים ולכן בטווח הארוך חוסך בעלויות. בנוסף, אלומיניום הוא חומר הניתן למחזור. תכונות אלה הן שהפכו אותו למתכת השנייה (אחרי ברזל) הנמצאת בשימוש נרחב ביותר בתעשייה בכל העולם.

הבחירה בחלונות ובדלתות של Metra היא גם בחירה המכבדת את איכות הסביבה, היות שאלומיניום הינו מוצר עמיד לאורך שנים בכל תנאי מזג אויר ונחשב לחומר שיכול להיות ממוחזר במלואו. יתרון נוסף בבחירה באלומיניום הוא האפשרות הבלתי מוגבלת לייצר קשת רחבה של סוגי גימור, בהתאם לכל טעם עיצובי.

הודות לתכונות של חומר האלומיניום ולידע הרב שנצבר בחברה, תומכת Metra במעצבים ביצירת פרופילים מאלומיניום על פי כל דרישה. המוצרים של Metra יכולים להשתלב בכל סביבה עיצובית, חדשה או מתחדשת, בבניינים לשימור וכן בפרויקטים לשימור מבנים בעלי חשיבות היסטורית.

הסגנון האיטלקי המאפיין את החלונות ודלתות האלומיניום של Metra, ההקפדה על האסתטיקה בשילוב חדשנות טכנולוגית, משקפים את הפילוסופיה של החברה ואת ייחודם של המוצרים, שהופך אותם לבחירה הראשונה בעבור אלה שרוצים לשלב עיצוב וטכנולוגיה מתקדמת בביתם.

 

מחקר וחדשנות

Metra אחראית לכל התהליך: משלב המחקר, דרך עיבוד וייצור חומר הגלם, עיצוב הכולל צביעה וציפוי ועד שרשרת ההפצה החובקת עולם.

מחקר מתמשך, ניסיון וגישה עיצובית מיצבו את Metra כחברה המובילה בתעשיית האלומיניום עם ייצור שנתי של יותר מ- 90,000 טון של מוטות אלומיניום.

לצוות המחקר והעיצוב של Metra יש את היכולת לתרגם את הידע הנצבר על ידם ואת התכונות הייחודיות של חומר האלומיניום, לפתרונות טכנולוגיים בעלי ערך רב עבור כל לקוח.

מחקר מתמשך, הוביל את החברה ליצירת קשרים עם האוניברסיטאות הגדולות, מרכזי מחקר ואיגודים מקצועיים.

 

אתרים תרבותיים והיסטוריים

מאז הקמתה בשנת 1962 , תמכה Metra בפרויקטים ארכיטקטוניים המהווים נקודות ציון לדורות הקודמים ולדורות הבאים. מהפירמידה של מוזיאון הלובר בפריס, דרך פרויקטים של האדריכל האיטלקי Renzo Piano ועד לפרויקטים של שימור אתרים היסטוריים, שותפה Metra לבניית ההיסטוריה של הארכיטקטורה.